חומרים בהתאמה אישית

אין חובה להשתמש בקרם לחות בפרט ובקרמים בכלל.
אי מריחת קרם לא תגרום לך להזדקנות מוקדמת – זוהי גישתי הטיפולית.

אולם, אם את חשה אי נעימות ו/או רואה פגם אסתטי בעורך, כמו: סבוריאה, אקנה וחטטים, פיגמנטציה, סימני גיל, זה הזמן לשקול שימוש בקרם או בתכשיר טיפולי שיותאם במיוחד לעורך.

/או שימוש בחומרים פעילים**. 

לאחר אבחון דרמטולוגי ותשאול ארומתרפי יסודי, יותאם לעורך תכשיר בהתאמה אישית, כדי לשפר את מראהו ולענות על ציפיותייך.

השימוש בתכשיר ישפר את חיוניותו של עור פנייך, ויחזק את יכולת ההגנה הטבעית של עורך.
התמדה וטיפול יום יומי יהפכו את עורך לקורן ולבריא יותר.

המוצרים מכילים 100% חומרים פעילים ממיצוי צמחים ומשמנים ארומתרפיים משובחים.
החומרים אינם נמכרים כמוצרי מדף אלא בהכנה אישית בלבד.

*ארומתרפיה –  הינה שיטת טיפול עתיקה המבוססת על שמנים אתריים נדיפים, המופקים מחלקי הצמח השונים: פרחים, עלים, זרעים, גזע ושורשים. השמנים המופקים מהצמח הם בעלי תכונות ריפוי והשפעתם ניכרת במישור הרוחני, הפיזי והמנטלי.

**חומרים פעילים הינם חומרים בריכוזים מקסימליים, מבוססי מדע, שמטפלים בבעיה ומאפשרים השגת תוצאות. 

כל מה שכדי לדעת על חומרים ארומתרפיים בשימוש קוסמטי>>

כל מה שכדי לדעת על חומרים פעילים בשימוש קוסמטי, חומצות >>

אין לתאר את התחושה הנפלאה שבה אני מתחילה את היום שלי עם החומרים שלך.
החוויה מתחילה בריח שמותאם אישית לי ולאופי שלי, החומר מרענן ומרגיע בו זמנית (ריח לימוני של פריחה). החומר נספג מיד בעור ולא נשארת לי הרגשה שומנית ואין לי תחושת כבדות ואני יכולה להתאפר.                                                  אני מקבלת הרבה מחמאות על עורי ותמיד שואלים אותי "במה אני משתמשת?" עורי שמור ונראה נפלא, אני בתחושה שאני בוחרת עבור הפנים שלי את הכי טוב. מאוד חשוב לי לציין שאורית לא "מוכרת לי סיפורים" רק מבטיחה לי עור בריא ומטופח ועומדת בזה.


 

פאני אזולאי
מנחת קבוצות

אורית המדהימה מלווה אותי כבר מספר שנים בבריאות ובטיפוח עורי. שיגרת היום יום שלי מאפשרת לי יותר לטפל ולטפח את עורי בבית ולכן היה חשוב לי לבחור את הכי טוב עבורי. מוצרי הטיפוח אותם רוקחת אורית בעצמה הם מהחומרים המשובחים ביותר והם הפתרון הנפלא לעור הפנים שלי.
את כל מה שלקחו השנים והאקלים בארץ מעור הפנים שלי, אורית מחזירה באהבה גדולה. המוצרים הם בהתאמה אישית לעורי, אסתטיים, בעלי ריח עדין, נעימים למגע ובעיקר מעניקים לעור רכות וחיוניות, אני פשוט נהנית להשתמש בהם.


 

הילה היטנר
אשת שיווק ועקרת בית

הגעתי לאורית כשהעור שלי הרגיש מאוד יבש וכל מה שמרחתי לא מנע מעורי להרגיש לא נעים ולא חיוני. אורית התאימה לי אישית לחות וסרום לאחר אבחון יסודי עם הריח הארומטי שאהבתי. (לחות לבוקר וסרום לילה וכמו שאורית אמרה "אין צורך לשים בכל פעם גם וגם") המגע והתחושה של החומרים שאורית מכינה לי נותנים לי תחושת נעימות ואני מרגישה שהתגברתי על תחושת היובש והעור חיוני ובריא.  עם השינוי בעונות השנה אורית משנה לי את מרקם החומרים ואת רמת הלחות בחומרים ומתאימה אותו למצב העור באותה תקופה, אורית תמיד זמינה עבורי וחווית הקניה ואסתטיות החומרים נשמרת תמיד


 

יעל עמית
אדריכלות ועיצוב

שמי מרינה, בת 53. סבלתי מסבוראה מגיל הנעורים עד שהגעתי לאורית לפני 10 שנים. מעבר לחוויה השמימית (ואני לא מגזימה) שאני עוברת בזמן הטיפול והתוצאה המרהיבה בעקבותיו, אורית רוקחת לי תכשירים ארומתרפיים שמתאימים בדיוק בשבילי ומאז – ביי ביי לאדמומיות, קילופים ולפצעים. אני נהנית מעור פנים בריא, קורן ורענן תמיד


 

מרינה איתני
מורה לאומנות ואמנית יוצרת