טיפולי פנים לנוער

אני יודעת שחשוב לך איך את/ה נראה/ית ולכאב שלך.

הטיפולים יעשו באמצעות ידיי המקצועיות ברצינות ובזהירות כדי להתמודד עם אקנה ועם התופעות הנלוות (סימני האקנה לאחר שעבר, חטטים, צלקות וכתמים), ויחד ניטיב את מצב עור פנייך ונשפר את מראהו עד לאיזון וככל שניתן למראה חלק.

לא בכל מצב מומלץ "לגעת בעור הצעיר" ולכן נתחיל בשיחת היכרות במהלכה אבדוק את סוג האקנה, גוון עורך, תכונות עורך, תזונה ותחביבים. ורק לאחר מכן נחליט מה נכון בעבורך:
– טיפול קוסמטי 
– ו/או התאמת חומרים מתקדמים לטיפול ביתי
– ו/או המלצה לגשת לרופא עור

טיפול פנים קוסמטי הינו תהליך טיפולי פיזי ומנטלי,  מה הוא כולל?

חלקו הפיזי של טיפולי פנים כולל ניקוי קומודונים ("שחורים") חיטוי, הרגעה, איזון ועיסוי + שלושה מפגשי חיטוי, כבר מהטיפול הראשוני תחוש/י ניקיון בעורך. בטיפול נעשה שימוש בחומרים *ארומתרפיים לחיטוי ולהרגעה.          

מבחינתי, הטיפול הקוסמטי אינו מסתכם רק בחלקו הפיזי הוא חייב להיות משולב בהעצמה מנטלית כדבר הכרחי להצלחת הטיפול ולכן תהליך הטיפול יכלול תאום ציפיות, רכישת כלים וידע להתמודדות עם תופעת האקנה ויחד אני מבטיחה ללכת אתך "יד ביד" לאורך כל הדרך עד שנשפר את מראה עורך.

התאמת חומרים מתקדמים לטיפול ביתי

מטרת החומרים יהיה לטפל בגורמים ובנגעים שיצרו חיידקי האקנה (הפרשת יתר של חלב, סתימה בזיקי השערה, היווצרות פצעים קטנים ו/או היווצרות פצעים גדולים אדמומיים בעומקים שונים) הטיפול יעשה בבית בליווי הדרכה אישית ובמעקב טלפוני וכן בהזמנה לביקורים בקליניקה מעט לעט כפי שיידרש.

המלצה לגשת לרופא עור

יש מצבים ששילוב טיפול קוסמטי יחד עם טיפול תרופתי שניתן רק ע״י רופא עור, יכול לשפר מאוד את מצב העור. במצבים מסויימים חל איסור ״לטפל״ בעורך בקליניקה וחובתי המקצועית להמליץ לך לגשת לרופא עור לקבלת טיפול.

חשוב לך לדעת עוד על אקנה?  

*ארומתרפיה הינה שיטת טיפול עתיקה המבוססת על שמנים אתריים נדיפים, המופקים מחלקי הצמח השונים: פרחים, עלים, זרעים, גזע ושורשים. השמניים המופקים מהצמח הם בעלי תכונות ריפוי והשפעתם ניכרת במישור הרוחני, הפיזי והמנטלי.

כשהילדים שלי זקוקים לטיפול, מכל סוג שהוא, אני לא מתפשרת על פחות מהטוב ביותר. והגורם המשמעותי ביותר לאיכותו של טיפול הוא האדם המטפל.  זו הסיבה שבחרתי באורית לטפל בעור של הבת שלי.
אורית בעלת ידע נרחב בתחום העור. היא מקצועית, מנוסה, יסודית ואחראית ונותנת ידע וכלים כדי להמשיך ולשמר את הישגי הטיפול גם בבית. אבל בעיני כדי לטפל בבני נוער לא די רק בידע קוסמטי מקצועי צריך גם גישה מיוחדת. לדבר את השפה, להבין את הרגישויות, להתחבר…
ובמובן הזה אורית היא אחת ויחידה. הגישה המיוחדת שלה, הדאגה הכנה, האמפתיה וכמובן כמובן ההומור יוצרים חיבור מיוחד שמאפשר את ההתמדה בטיפול עד להשגים


נגה וינר
הומאופטית קלאסית

הגענו אל אורית לטיפול בעור הפנים של המתבגר שלי. זכינו לאבחון מקצועי של העור והסבר על הטיפול המומלץ. ממליצה בחום בשל המקצועיות במהלך הטיפול בעור הרגיש והמעקב שלו זוכים לאחר סיום הטיפול.
מקצועיות, יחס אישי והבנה לצרכי המטופל מאפיינים את אורית ועל כך אני מודה לה ומעריכה את מסירותה.


דנה פרץ
אשת חינוך

הגעתי עם בני המתבגר לטיפול פנים בעקבות פצעי בגרות ושחורים מרובים עם חששות שלא יישארו לו צלקות בעקבות הטיפול. אורית ליוותה אותנו בתהליך מתחילתו ועד סופו שאלה שאלות מקדימות וגם ביצעה חיטוי מספר ימים אחרי הטיפול, דבר שהוא יוצא דופן וכלל לא מובן מאליו.
בנוסף אורית ידעה לזהות פצעים שאסור לגעת בהם שמא יישארו צלקות, הרגשנו שאנחנו בידיים טובות.
הטיפול היה יסודי מקצועי ארוך ומעמיק, אורית לא מדלגת על שום שלב והתוצאות והתחושות בהתאם. חל שיפור משמעותי במראה החיצוני של העור, לא נותרו צלקות וגם קיבלנו טיפים להמשך. אורית אשת מקצוע מדהימה מומלצת בחום


לילך לוי
אשת בריאות וסביבה ואמא ל3 ילדים