טיפולי פנים לנשים

טיפולי הפנים נעשים רק באמצעות ידיי המקצועיות, ברצינות ובהקשבה לעורך ולרווחתך. כל טיפול הינו טיפול משמעותי בעבורך, ומותאם רק לך, והוא נעשה באווירה מיוחדת בקליניקה יפה ומתקדמת.

טיפול פנים מתחיל בתשאול מורחב על עורך, על צרכייך האישיים ועל הרגלי החיים שלך. בחרתי להשתמש בחומרים *ארומתרפיים משובחים בניחוחות מענגים שיותאמו במהלך הטיפול לגילך, לסוג עורך ולהלך רוחך.

בטיפול "אינני מורחת אותך",  אני מנקה, מחדשת, מעסה, מרגיעה, מאזנת, מזרימה אנרגיה, מיטיבה עם פנייך וגופך, ואת יוצאת קורנת ורגועה.

בסוף הטיפול אני מבטיחה לך לא ״לדחוף״ חומרים ו/או סדרות טיפולים.

מעוניינת לקבל מידע על טיפול בפגעי עור הפנים:

סבוריאה, אקנה וחטטים, פיגמנטציה, סימני הגיל, ריענון מראה עורך?

אשמח לחלוק אתך מניסיוני ולתת לך טיפים ועצות שהוכחו מדעית לשיפור, לשמירה ולטיפוח יום יומי של עור פנייך.

רוצה לדעת מה עובד בקוסמטיקה ומה פחות?

 * ארומתרפיה הינה שיטת טיפול עתיקה המבוססת על שמנים אתריים נדיפים, המופקים מחלקי הצמח השונים: פרחים, עלים, זרעים, גזע ושורשים. השמניים המופקים מהצמח הם בעלי תכונות ריפוי והשפעתם ניכרת במישור הרוחני, הפיזי והמנטלי.

״כשאני רוצה לפנק את עצמי אני קובעת טיפול אצל אורית
אני מטופלת אצל אורית כבר עשר שנים וכול חודשיים מגיעה לטיפול שהוא חוויה ועונג צרוף. הטיפול מתחיל בטבילת הרגליים במים חמים עם עלי מרווה, ממשיך בטיפול פנים לצלילי מוזיקה מרגיעה ומסתיים בעיסויי ידיים ורגליים. שעתיים של פינוק. כיף אמיתי".


 

ד״ר סיגל נגר-רון
המחלקה ללימודים רב תחומיים ברוח וחברה
המכללה האקדמית ספיר

הגעתי לאורית אחרי שעברנו לאזור הדרום והתבאסתי לנסוע כל פעם למרכז לקוסמטיקאית הקבועה שלי. מה שלא ידעתי אז הוא שהקבועה שלי לא עשתה את העבודה כמו שאורית דאגה לעשות.

שאלתי בקבוצת האמהות בפייסבוק על המלצות לקוסמטיקאית טובה והקריטריונים שהצבתי היו שעליה להיות נקיה ויסודית, נעימה ולא דוחפת מוצרי קוסמטיקה ובאווירה טובה. אצל אורית קיבלתי את כל זה ועוד, היא קוסמטיקאית מעולה, כזו שמקשיבה לצורכי הלקוחה, הרי כולנו מגיעות לטיפול פנים עם דאגה למראה שלנו ולרצון לשלמות אבל לכל אחת תואר השלמות משתקף בצורה שונה ואורית יודעת לשאול ולבדוק מה הצורך שלך ולענות עליו.
וכך אצלי תמיד הרגשי בפצעונים גם אלו שלא רואים ממש על הפנים אלו שכל הקוסמטיקאיות עד כה התעלמו מהם, אורית שמעה את הרצון האישי שלי לשלמות ודאגה בטיפול ארוך ומפנק לנקות אותי לחלוטין ולאפשר לי לא רק מראה נקי אלא גם תחושה עמוקה של יופי ואסטתיות.
הריחות השוררים בחדר הטיפולים, המראה והאווירה הם כמו באיזה ספא בהרים, כששוכבים על מיטת הטיפולים משתקפים עצי הנוי מהחלונות ומשמאל למיטה יש שמנים אתריים מצויינים שאורית מאפשרת ללקוחות לבחור ריחות אהובים ומשלבת אותם בקרמי הטיפול.


 

מאי מלצר
דוקטורנטית באוניברסיטת בן גוריון במחלקה לביוכימיה קליני

אנחנו מטפלות באופן קבוע אצל אורית עוד מגיל צעיר וכמו תמיד זו חוויה אחרת למן הרגע שנכנסים אליה לקליניקה ועד הרגע שמסיימים את הטיפול.

התחושה שלאחר מכן היא תחושת ניקיון, זוהר ואפילו בריאות. החומרים שלה שמותאמים באופן אישי לכל אחת מאתנו על פי סוג העור ועל פי הקשר לריח משלימים את הטיפול ומותירים תחושה של רצון לבוא כבר לטיפול הבא.


 

האחיות תגא ואופק אזולאי
תגא סטודנטית לחנוך בלתי פורמלי ואופק חיילת בשירות סדיר

אורית הנפלאה שינתה אצלי את כל חוויית טיפול הפנים (והגוף)!

טיפול באמת מפנק ומושקע מאין כמותו, משרה רוגע של ממש- החל מהפינוק לכפות הרגליים שפותח את החוויה  וכלה בכוס התה של הסוף..(לא אגלה אילו פינוקים נוספים על מנת להשאיר בכל זאת מרכיב של הפתעה).

חשוב לא פחות- העור נראה ממש רענן אחריו.. והערך המוסף כמובן הוא שהיא אדם נהדר שתמיד כייף לקשקש איתו.

מחפשת כמה שעות להרגע ולהתחדש, או לשמח אישה יקרה בחייך? אורית בלי לחשוב פעמים.


 

ד"ר חיה רבינצקי