אפילציה

אפילציה הינו טיפול נקודתי להסרת שיער בפנים.

אפילציה בפנים מתבצע ע"י מחט חשמלית במהלכו זקיק השערה מקבל חימום קצר הגורם להרס בתוך בצל השערה ובכלי הדם המזינים את השערה.

האפילציה מרחיקה רק שערות הנמצאות בשלב הצמיחה במחזור החיים של השערה. שערות הנמצאות בשלב אחר לא יוסרו לטווח ארוך, ולכן יש צורך לחזור על הטיפול מספר פעמים.

אחוזי ההצלחה של הטיפול גבוהים אבל נדרשת סבלנות והתמדה.

האם הסרת שיער מהפנים באפילציה, היא שיטה נכונה בעבורך?

הדבר ייבדק באבחון מקצועי ולאחר תשאול מורחב.

טיפולי פנים בכלל, ואפילציה בפנים, בפרט, מתבצעים בתנאים מחמירים של בטיחות והיגיינה, ובכל שלב בטיפול תיבדק יעילות הטיפול והתקדמות בתוצאות.

אורית החמודה תמיד מקבלת אותי בזרועות פתוחות ובחיוך, בגלל שאני חיילת ולא נמצאת רב הזמן בבית אורית הולכת לקראתי ומתחשבת בשעות ובימי הקבלה. היא מקצוענית ומדויקת וחשוב לה לא לפגוע בי ובעור תוך כדי התהליך, אני ממליצה


 

חיילת בשירות סדיר

מהיכרות רבת שנים עם אורית ידעתי שיש לי על מי לסמוך. הטיפול דורש סבלנות והתמדה אבל רואים את התוצאות. 
אורית מקצוענית אמיתית, היא יודעת שאחת הסיבות בגללן נשים רבות מגיעות לטיפול אפילציה היא שחלות פוליציסטיות. (PCOS)

אורית הקפידה במפגש הראשון לשאול אותי מתי נבדקתי אצל רופאת נשים לאחרונה והאם ביצעתי בירור הורמונלי, על מנת להבין את מקור הבעיה.
בנוסף היא תמיד מקפידה בימים שלאחר כל טיפול לשאול לשלומי, איך התוצאות ומצב העור.

החלק המאכזב בסיפור הוא שהתדירות של הטיפולים פחתה משמעותית אז יוצא לי להיפגש כיום עם אורית הרבה פחות. אין לי ספק שהטיפול עובד ושאורית יודעת מה היא עושה.    


 

רוני סקלר
סטודנטית לרפואה אוניברסיטה העברית

הכי חשוב הטיפול עובד! וגם…אורית היא מקצוענית אמיתית: רצינית ויסודית. עובדת לפי הכללים ולעולם אינה מחפפת. האווירה נעימה הקליניקה מקסימה והאישיות שלה כובשת, ממליצה בחם!


 

אופירה כ"ץ שופן
דיאטנית