סדנאות והרצאות לנוער

האם אתם מכירים בני נוער הסובלים מפצעי בגרות?
האם אתם מכירים בני נוער שהמראה שלהם מפריע להם?
האם אנחנו מחנכים ומלמדים את בני נוער להתמודד עם אחת הבעיות המרכזיות שמעסיקה אותן בבגרות, עור הפנים?

כ 80% מבני הנוער בגילאי 18-11 סובלים מפצעי בגרות  

מטרת הסדנאות לנוער להציג את נושא בריאות העור ודרכי הטיפול בפצעי בגרות, בצורה אינטראקטיבית, הכוללת פעילות חווייתית ויצירתית שתאפר לבני הנוער להכיר את תופעת האקנה משלב הופעת הפצעון הראשון, דרך הכרת מבנה העור ועד דרכי הטיפול וההתמודדות.

הסדנאות

"על הפנים"

בריאות העור ודרכי הטיפול בפצעי בגרות.

"מה מסתתר לי בתוך העור?"

העור, תפקידו ומבנהו.

״אימל'ה חצ׳קון"

היווצרות פצעי בגרות, דרכי הטיפול והתמודדות עם התופעה.

״שמש קטלנית"

חינוך להגנה ומניעת נזקי שמש

בתור נערה הסבלה מעט מפצעי בגרות אשר הפריעו לי, החלטתי ללכת לאחת הסדנאות של אורית במטרה להבין למה העור שלי מפתח פצעים ואיך להתמודד עם התופעה. בסדנה עברנו על תפקיד העור והבנתי איך פצע "מופיע" איך העור שלי בגילי מגיב לשינוים ולתנאי מזג האוויר והכי חשוב אך להתנהל ולטפל בו. מעבר לכך דיברנו על נזקי השמש ואיך להימנע מהם.
נהנתי ולא רק למדתי.  אורית אישה מקסימה, מבינה בתחום ונעימת רוח ובזכותה העור שלי נראה הרבה יותר טוב מבעבר. ממליצה באהבה לכל אחת לבוא לסדנה החשובה הזו.


 

טופז נועם
תלמידת תיכון "מקיף עומר"

כשהתחילו הפצעים הראשונים בפנים של אופיר חיפשתי מידע באינטרנט ונתקלתי במקרה בסדנה של אורית. מיד רשמתי את אופיר ולשמחתי היה מוצלח מאוד. אופיר חזרה עם המון תובנות על עור הפנים וצורת הטיפול הנכונה בעור המתבגר ומאוד נהנתה מהסדנה. ממליצה מאוד לכל נערה ואם.


 

אופיר מורגנשטרין (המלצה מאמא של אופיר, אורית)
תלמיד, תיכון "מבואות הנגב"

בשביל הבת שלי אני רוצה את הטוב ביותר. בגיל 13 שרון החלה לסבול מפצעי אקנה נוראיים וכמובן שאורית היא זו שטיפלה בה בסבלנות ובאהבה גדולה.
רשמתי את שרון לסדנת הנוער בהנחייתה של אורית. משם היא יצאה עם תובנות מה אסור לעשות כדי לא לגרום נזק ומה כדאי לעשות כדי לטפח את עור הפנים. אין ספק שבזכות הסדנה שרון לא יצרה לעצמה נזקים והיום העור שלה בריא וללא עקבות/ צלקות מתקופת האקנה.
שרון כיום בת 21 וממשיכה להיות לקוחה מרוצה מאד של אורית


 

שרון איתני (המלצה מאמא של שרון, מרינה)
נמצאת בטיול של אחרי צבא

תחום הקוסמטיקה ,הינו רחב ובכל מקום ניתן למצוא מגוון "מומחיות" לטיפולי עור בכלל  ופנים בפרט. אך החוכמה היא למצוא קוסמטיקאית איכותית ומקצועית שניתן לסמוך עליה שלא תעשה נזקים לפנים בעיקר כשמדובר בעור פנים של בנות צעירות.
אני עושה טיפולי פנים אצל אורית כבר מעל 10 שנים בקביעות ובשנתיים האחרונות גם בנותיי הצטרפו לטיפולים. המקצועיות של אורית והידע הנרחב לצד שימוש במוצרים איכותיים ביותר הפכו את המפגשים עם אורית לחווייתיים עבור הבנות. בנוסף בטיפולי הפנים  תמיד אורית מקפידה לתת טיפים איך לשמור על עור הפנים ולטפל בו, חשוב לי שילדי יקבלו חינוך לבריאות העור שילוו אותן לכל החיים.


 

עמית חכימי
(
ד"ר אורלי חכימי עמית חוקרת ומרצה הנדסת חומרים – כותבת ההמלצה)
כיתה י' "מקיף עומרים"